Kerr’e Hoşgeldiniz

Kerr Kampüs'te, kapsamlı mesleki ve eğitim amaçlı uygulamalı kurslar ve webinarları sizinle buluşturuyoruz.
Üniversal kompozitlerden, bulk-fill kompozitlere, rezin simanlar ve adezyonda altın standarta sahip ürünlere kadar; direkt ve indirekt restoratif prosedürler için kapsamlı çözümler sunuyoruz.
Kerr Endodontics
Endodonti grubu ürünlerimiz ile hastalarınız için mümkün olan en iyi sonuçları sağlamada ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz. Kerr Endodontics, erişimden şekillendirmeye kadar, başarıyı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.
Koruyucu Yaklaşımlar grubunda yer alan ve son derece etkili ürünlerimiz, hasta hazırlığından, önleyici temizlik süreçlerine yönelik çözümleri ile herkesin korunmasına yardımcı olur.

Nereden Satın Alabilirim?
Nereden Satın Alabilirim?

Kerr ürünlerini satın alabileceğiniz yetkili distribütörlerimize hemen ulaşın.

Sorularınızı Yanıtlıyoruz!
Sorularınızı Yanıtlıyoruz!

Şimdi iletişime geçin - size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Kerr Ürünlerini Ücretsiz Deneyin!
Kerr Ürünlerini Ücretsiz Deneyin!

Websitemizi ziyaret edin, Kerr ürünleri ile ücretsiz tanışma fırsatını yakalayın!

 

Kerr Şirket Tarihçesi

Kerr bugün dental restorasyon işlemlerinin tümünde kullanılan ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir. Yetenekli satış gücümüz özel distribütör ağları ile birlikte çalışmakta, aynı zamanda teknik eğitim ve destek sağlayarak global pazardaki lider konumumuzu desteklemektedir. Eğitim ve klinik verilere dayanan sürdürülebilir çözümler aracılığı ile estetik diş hekimliğini geliştirdiğimiz için, Kerr ismi dünya çapında diş uzmanları için bütünlük ile eş anlamlı hale gelmiştir.